Skip to content

Kā pievienoties?

Esam Tevi ieinteresējuši?

Ja arī tava dzīve un nodarbošanās ir saistīta ar piedzīvojumiem un palīdzēšanu cilvēkiem, aicinām tevi pievienoties Adventure Therapy Latvia domubiedru grupai. Esam atvērti jauniem dalībniekiem, kuri vēlas un ir gatavi radīt piedzīvojumus ar pievienoto vērtību, kā arī pilnveidot savas zināšanas.

Tu vari mums pievienoties kādā no trijām kategorijām – kā programmu dalībnieks, kā brīvprātīgā atbalsta persona vai kā topošais piedzīvojumu terapijas praktiķis.

 • Programmu dalībniekiem
  Vairāk par aktuālajām programmām gan indivīdiem, gan uzņēmumu un organizāciju grupām uzzini vairāk https://piedzivojumuterapija.lv/ vai aizpildi anketu un saņemtu aktuālo informāciju.
 • Brīvprātīgajām atbalsta personām
  Ja Tu vēlies dot savu ieguldījumu Piedzīvojumu terapijas kustībai Latvijā ar savām zināšanām, padomu vai praktisku darbu, tad aizpildi anketu  un mēs Tevi paturēsim prātā, kad būs iespēja piedalīties programmu vai konferenču organizēšanā.
 • Topošajiem piedzīvojumu terapijas praktiķiem

  Lai pievienotos domubiedru grupai, tev ir jābūt juridiskai personai – uzņēmumam, organizācijai, pašnodarbinātai personai vai tml.

Mums ir vērts pievienoties, jo esam nozares eksperti ar augstu atbildības standartu gan pret programmu dalībniekiem, gan programmu saturu. Esam dalīborganizācija Adventure Therapy Europe un International Adventure Therapy, kas dod piekļuvi piedzīvojumu terapijas pasaules vadošajiem prātiem un iespējai ar tiem tīkloties.

Pievienošanās notiek piecos soļos:

 1. Izvērtējiet savu atbilstību Adventure Therapy Latvia kvalitātes standartam (atbildot uz jautājumiem anketā un nosūtot to mums);
 2. Iegūstot rekomendācijas savai dalībai domubiedru grupā no diviem esošajiem dalībniekiem;
 3. Dalībnieku pilnsapulces lēmums par Jūsu organizācijas uzņemšanu;
 4. Samaksā ikgadējo domubiedru grupas dalības maksu 80 eiro apmērā (iemaksas tiek izmantotas domubiedru grupas un piedzīvojumu terapijas popularizēšanai);
 5. Piedalies divu pakāpju praktiski teorētiskajā “durvju” treniņā (laika ieguldījums 2+3=5dienas), kā kļūt par gana labu piedzīvojumu programmu vadītāju ar terapeitisku nolūku un nonāc uz “vienas lapas” ar domubiedru grupas esošajām dalīborganizācijām.
  Tuvākais treniņš notiks 2024. gada februārī un visas treniņa izmaksas sedz paši dalībnieki. Vairāk informācijas sadaļas apakšā.
 1. Saņem setifikātu par tiesībām vadīt programmas ar terapeitisku nolūku Adventure Therapy Latvia domubiedru grupas ietvaros Latvijā. 

Durvju Treniņš 4.0

“Durvju treniņš” sastāv no diviem moduļiem, kuri ir nedalāmi. Modulis viens – piedzīvojumu terapijas pieredzes iegūšanas fāze. Modulis divi – apmācības programma, lai kļūtu par gana labu piedzīvojumu terapijas praktiķi.
 
Modulis viens notiks 2024. gada 10,11 februārī
Programma notiks 2dienas dabā un to vadīs Unda Avota/ Latvijas Ergoterapeitu asociācija un Valdis Vanags/ Sense of Team.
Programmā piedalīsies ne vairāk kā 12 dalībnieki.
Specifika un detaļas tiks izziņotas laicīgi pirms programmas.
Programmas izmaksa 195 eiro bez PVN. (norēķins ar rēķinu).
Programmā ir iekļauts – piedzīvojumu terapijas praktiķu darbs, specifiskais inventārs un materiāli tehniskās izmaksas.
 
Modulis divi notiks 2024. gada 23.,24.,25. februārī
Programma notiks 2,5dienas Sense of Team Mācību centrā un to vadīs Unda Avota/ Latvijas Ergoterapeitu asociācija un Valdis Vanags/ Sense of Team.
Programmā piedalīsies ne vairāk kā 12 dalībnieki.
Specifika un detaļas tiks izziņotas laicīgi pirms programmas.
Programmas izmaksa 295 eiro bez PVN. (norēķins ar rēķinu).
Programmā ir iekļauts – piedzīvojumu terapijas praktiķu darbs, uzturēšanās, ēdināšana un materiāli tehniskās izmaksas. Lauku pirts.

Pieteikšanās dalīborganizācijas statusam un Durvis 4.0 treniņiem valdis.vanags@senseofteam.lv Tiekamies!