Dalīborganizācijas

Adventure Therapy Latvia ir domubiedru grupa, kurā apvienojušies juridiska statusa piedzīvojumu, terapijas, ergoterapijas un personīgās izaugsmes nozares pārstāvji ar pārliecību, ka piedzīvojumu terapija ir jaudīga metode, ar kuru panākt uzlabojumus dažādās dzīves jomās.  
 
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

EŽI mīl cilvēkus. Mīl iepriecināt, sasmīdināt un palutināt, bet vēl vairāk mīl būt blakus, kad cilvēki aug. Radām telpu, ko reizēm saucam par rotaļu laukumu – vietu, kur tu drīksti spēlēties vislabākajā nozīmē. Vērot, pētīt un ieraudzīt sevī ko jaunu. Ļaut sev būt īstam un pašam un galu galā izdarīt vairāk, nekā biji iedomājies sevi spējam. Mūsu programmas aug līdz ar mums jau 20 gadus, un regulāri tiekamies ar saviem Via Experientia Eiropas kolēģiem un partneriem, lai piedzīvojumu atklāsmju spēku izdzīvotu paši, lai iemācītos ko jaunu un kopā novadītu arī kādu starptautisku programmu. Tu jau visu zini. Mēs tikai dosim tev iespēju to sadzirdēt.

Rolands Melbārdis
Agnese Naudiša
Gints Vaseris
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija.  Ergoterapeiti ir ārstniecības personas, kuru galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem mērķtiecīgi iesaistīties viņiem jēgpilnās, nozīmīgās ikdienas aktivitātēs un palīdzēt pārvarēt dažāda veida (fiziskus, sociālus, personīgus u.c.) šķēršļus, lai tas notiktu. Ergoterapeiti ar savām intervencēm veicina personas veselību un labklājību visos dzīves aspektos. 

IMG-20200911-WA0012 (1)
Unda Avota
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Lūzumpunkts ir organizācija ar misiju “Izaugsme caur piedzīvojumu”!
Specializējamies piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

Mūsu spēks ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši, aktīvi darbojoties nevalstiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

Maris_Resnis_ATL_bilde
Māris Resnis
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Psihoterapijas speciālistes Ingas Birkmanes prakse piedāvā individuālo psihoterapeitisko palīdzību un atbalstu pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem. Darbā izmanto psihoorganiskās analīzes, smilšu spēles terapijas, holodinamikas un radošo terapiju metodes. Bieži terapijas sesijās izmanto pastaigas dabā.

Inga Birkmane
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

The Latvian Element sākums meklējams 2016. gada janvārī, kad kopīgi sirdspuksti apvienoja četrus dabas gidus vienā nodarbē – iepazīstināt ārvalstu tūristus ar Latvijas daiļo dabu caur stāstiem, rituāliem, ēdieniem koku galotnēs, laivu braucieniem un kopīgiem ceļojumiem. Mēs stipri cienām apzinātu iešanu dabā, kurā darbības – iepazīt vidi un jaunatklāt sevi – ir galvenie vadmotīvi. Ielūkojies mūsu veidotajos ceļojumos pa Latviju šeit. 

Dārta Ansone
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Sense of Team vairāk kā 20 gadus strādā ar cilvēkiem, grupām un organizācijām, jo patīk un sanāk! Piedzīvojumu līnijā radām un vadām ekspedīcijas ar mērķi radīt daudzkrāsainas (alas, kalni, upes, jūra, klintis, sniegs utt.) un dinamiskas programmas ar terapeitisku nolūku (jēgpilnas sarunas par pieredzēto ar grupas dalībniekiem un individuālas pārdomas par piedzīvoto). Esam gandarīti, ja tas dalībniekiem palīdz labāk izprast sevi un savu vietu dzīvē. Tiekamies, jo īstais brīdis ir tagad!

042_DSC09848-2
Valdis Vanags
70bd0b6b-e423-4abc-af91-7d3db78a646d
Līna Leitāne
IMGP0054
Roberts Rubenis
Norge-475
Juris Zakrevskis