Skip to content

Dalīborganizācijas

Adventure Therapy Latvia ir domubiedru grupa, kurā apvienojušies juridiska statusa piedzīvojumu, terapijas, ergoterapijas un personīgās izaugsmes nozares pārstāvji ar pārliecību, ka piedzīvojumu terapija ir jaudīga metode, ar kuru panākt uzlabojumus dažādās dzīves jomās.  
 
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

EŽI mīl cilvēkus. Mīl iepriecināt, sasmīdināt un palutināt, bet vēl vairāk mīl būt blakus, kad cilvēki aug. Radām telpu, ko reizēm saucam par rotaļu laukumu – vietu, kur tu drīksti spēlēties vislabākajā nozīmē. Vērot, pētīt un ieraudzīt sevī ko jaunu. Ļaut sev būt īstam un pašam un galu galā izdarīt vairāk, nekā biji iedomājies sevi spējam. Mūsu programmas aug līdz ar mums jau 20 gadus, un regulāri tiekamies ar saviem Via Experientia Eiropas kolēģiem un partneriem, lai piedzīvojumu atklāsmju spēku izdzīvotu paši, lai iemācītos ko jaunu un kopā novadītu arī kādu starptautisku programmu. Tu jau visu zini. Mēs tikai dosim tev iespēju to sadzirdēt.

Rolands Melbārdis
Gints Vaseris
Ieva Erta
Sabīne Bārbale
Māra Vecele
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija.  Ergoterapeiti ir ārstniecības personas, kuru galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem mērķtiecīgi iesaistīties viņiem jēgpilnās, nozīmīgās ikdienas aktivitātēs un palīdzēt pārvarēt dažāda veida (fiziskus, sociālus, personīgus u.c.) šķēršļus, lai tas notiktu. Ergoterapeiti ar savām intervencēm veicina personas veselību un labklājību visos dzīves aspektos. 

Unda Avota
Anna Golubeva
Elza Sebre
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Lūzumpunkts ir organizācija ar misiju “Izaugsme caur piedzīvojumu”!
Specializējamies piedzīvojumu, aktīvās atpūtas pasākumu, komandas veidošanas un attīstības treniņu, fotoorientēšanās sacensību un aktīvā tūrisma piedzīvojumu ceļojumu izveidē, vadīšanā un īstenošanā.

Mūsu spēks ir pieredzes bagātā komanda un iedvesmojoši cilvēki, kuri savas idejas nebaidās īstenot dzīvē! Paši savu pieredzi esam uzkrājuši, aktīvi darbojoties nevalstiskajās organizācijās, organizējot nozīmīgus un apjomīgus projektus, smeļoties iespaidus ceļojumos un vienkārši darot, mācoties un attīstoties.

Māris Resnis
DIBINĀTĀJORGANIZĀCIJA

Sense of Team vairāk kā 20 gadus strādā ar cilvēkiem, grupām un organizācijām, jo patīk un sanāk! Piedzīvojumu līnijā radām un vadām ekspedīcijas ar mērķi radīt daudzkrāsainas (alas, kalni, upes, jūra, klintis, sniegs utt.) un dinamiskas programmas ar terapeitisku nolūku (jēgpilnas sarunas par pieredzēto ar grupas dalībniekiem un individuālas pārdomas par piedzīvoto). Esam gandarīti, ja tas dalībniekiem palīdz labāk izprast sevi un savu vietu dzīvē. Tiekamies, jo īstais brīdis ir tagad!

Valdis Vanags
Līna Leitāne
Roberts Rubenis
Juris Zakrevskis
Klinta Švēbele

Mācību centrs “Centrs ZIN”. Georgs ir topošais Animas Valley Institute (Colorado, US) garīgais pavadonis, sertificēts TBRI (C) praktiķis (Texas Christian University, US) un via Integralis skolas kontemplācijas skolotājs. Georgs dabā vada Soulcfract/ Dvēseles mākslas retrītus, kā arī vada seminārus un grupu nodarbības mācību centrā Centrs ZIN un garīgo prakšu centrā Stacija.lv.

Georgs Rubenis

Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “TALANTU KALVE” ir jauniešu organizācija, kuras darbība ir vērsta uz jaunieša pašizaugsmes veicināšanu. Mēs radam un īstenojam projektus un programmas jauniešiem, ar mērķi izvest viņus no komforta zonas, lai drošā un atbalstošā vidē apgūtu dažādas prasmes un macītos: sadarboties, pielāgoties, paļauties, komunicēt, ticēt sev un saviem spēkiem. Lai izzinātu sevi un savus talantus, virzībā uz savu ideālo “ES”. Piedzīvojumu terapijas metodes ir viens no instrumentiem, ko izmantojam darbā ar jauniešiem.

Iveta Žugre
Sigita Batraga

Māksla labsajūtai” mākslas terapeitu dibināta biedrība, ar mērķi sniegt psihoemocionālo atbalstu cilvēkiem, kuri saskaras ar grūtībām fiziskā, emocionālā, sociālā, uzvedības un kognitīvā sfērā. Mākslas terapeiti aicina rūpēties par savas personības harmonisku attīstību – ievērot psihohigiēnu, veicināt labizjūtu un attīstīt emocionālo inteliģenci. Biedrība organizē izglītojošus, atbalstošus un informatīvus pasākumus (mākslas terapijas grupas, iekšējās izaugsmes retrītus, seminārus, nometnes) ar mērķi preventīvi un mērķtiecīgi stiprināt un atbalstīt psihiskās veselības tēmas aktivitāti un nozīmīgumu indivīda un sabiedrības dzīvē, izmantojot mākslas terapijas, radošuma vecināšanas un neformālās izglītības 

Vita_Beinerte
Vita Beinerte
Ilze Plūme

Kristīne VilcānePatiesa dzīves jauda slēpjas vienkāršā un visiem zināmā patiesībā: Veselā miesā vesels gars! Cilvēka ķermenis un prāts ir tik ļoti saistīti, ka nav iespējams tos uzlūkot atrauti vienu no otra. Tieši tādēļ šī ir pieeja, kuru pielietoju savās koučinga sesijās, pārgājienos un izaugsmes pasākumos. Turklāt esmu pārliecināta, ka jaunas zināšanas, atziņas un pieredze ir daudz noturīgākas, ja tās atnāk viegli – caur spēli, piedzīvojumu, mazliet adrenalīna, kustībām un būšanu dabā.

Esmu vairāku grāmatu un spēles veida metožu autore (www.52pakapieni.lv), izaugsmes trenere un pārgājienu entuziaste un piedzīvojumu terapija ir lielisks veids kā apvienot visas trīs man personīgi tik ļoti svarīgās jomas – milzīgo dabas spēku, izaugsmes procesu un spēles prieku. 

Kristīne Vilcāne

Ziedulaiva ir Latvijas amatniecības kameras akreditēta profesionāla floristikas skola, kura
aktīvi darbojas jau 15 gadus . Skolai ir divi pamatvirzieni : profesionālas mācības florista
amata iegūšanai un dabas terapiju nometņu organizēšana. Jau vairāk kā 9 gadus mēs
organizējam vides mākslas (landart) nometnes dabā, kurās dalībniekiem piedāvājam dabas
piedzīvojumus ar terapeitisku ievirzi, lai palīdzētu cilvēkiem atklāt no jauna un iepazīt sevi,
mācīties sadarboties, atgūt līdzsvaru ikdienai . Brīvdabas nometnes notiek dažādās vietās :
mežos, pie jūras, pie ezeriem, mežonīgos dabas parkos. Skolas moto- fiziski aktīvi, mierā un
radoši. Priecājamies par katru dalībnieku, kurš dabā piedzīvoto un atklāto paņem sev ceļa
maizei, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti.

Gaiva Mičule
Dzīves, karjeras un izaugsmes koučs ICF. Savu profesionālo ceļu uz koučingu uzsāku sākotnēji strādājot kā mentors / koučs jauniešiem un pieaugušajiem. Ikdienā sniedzot atbalstu un iedvesmu gan karjeras jautājumos, gan strādājot ar klientu pašapziņas jautājumiem, gan sniedzot emocionālu atbalstu stiprinot mentālo veselību. Mans koučinga stils ir drosmīgs uz motivāciju un pozitīvu pieņemšanu vērsts. Esmu Liepājas mentoru tīkla idejas autore un palīdzu kopīgi ar citiem kolēģiem stiprināt jauniešu un pieaugušo personības, lai visiem būtu vienādas starta pozīcijas.
Inga Laugale

Gulbju Nams sākotnēji tapa kā ģimenes māja, kur saimniekot ciešā saskarsmē ar dabu un saviem dzīvniekiem – zirgiem un suņiem. Taču pamazām darbojoties un ievērojot, ka ciemiņiem nekad negribās doties prom, mājas saimniece nolēma dalīties ar mājas labajām sajūtām arī ar citiem cilvēkiem. Šīs vietas mērķis ir dot cilvēkiem telpu, izjust sevi un pasauli sev apkārt bez “fona trokšņiem”, palīdzēt kļūt apzinātākiem kā fiziski, tā garīgi un vienkārši gūt jaunu nebijušu pieredzi. Šo visu (un ne tikai) sasniegt palīdz Gulbju Nama lielākie cilvēku palīgi – zirgs Gvidons un ponijs Boss. Zirgs ir kā spogulis cilvēka emocijām un sajūtām , kas parāda cilvēka esošo rīcību un attieksmi pilnīgi reālistiski, taču absolūti pieņemoši. Uz tikšanos!

Zane Rudzīte