Skip to content

Atsauksmes

Šī programma bija tieši tas, kas bija nepieciešams, saskaroties ar izdegšanu darba vidē. Profesionālā organiatoru komanda caur dažādiem uzdevumiem un rīkiem spēja palīdzēt atrast šādu situāciju cēloņus manā dzīvē un sniegt ieteikumus kā ar šo tālāk rīkoties. Lielisks dabas un iekštelpu balanss brīvi plūst cauri šai programmai. Trīs tiešām piesātinātas dienas, bet nevienā brīdī nebija sajūta, ka uz kaut ko tiktu izdarīts spiediens. Katrs pats var izvēlēties cik daudz piedalīties un cik no šīs programmas saņemt. Paldies!

Ir vērtīgi ieraudzīt krauju, pirms no viņas noripo. Tad nu šī ir tā lieliskā iespēja – ieraudzīt un pamēgināt citas takas gala mērķa sasniegšanai. Atbalstošākas, priekpilnākas un apzinātākas dzīves piedzīvošanai.

Es laikam nesagaidīju, ka būs šādi, bet bija labāk, kā es gaidīju. Es  nedomāju, ka tur būs tādi efekti un tāda transformācija. [..] Es uzreiz varu teikt, ka es absolūti piedzīvojumu terapiju lieku savā šī gada TOP 3 kaut kur noteikti. Vērtīguma, sevis izaugsmes un sevis analīzes ziņā tas noteikti ir pirmajā vietā. Pēc tās intensitātes, cik ļoti īsā laika posmā tas daudz deva un pēc tam deva arī iespējas daudz strādāt ar to. Un man ārkārtīgi vērtīgi tas viss bija. Ir kaut kādas tādas lietas, kuras es sev regulāri atgādinu, kas nāk no PT – par to, ka drīkst paņemt pauzi, nolikt telefonu, ka ir jābrauc dabā. Tie ir mazāki sīkumi un arī tādas lielākas, svarīgas lietas.