Skip to content

Domubiedru grupas “Adventure Therapy Latvia” stratēģiskās plānošanas un sadarbības darba sesija.

Lai nestu labumu cilvēkiem, pasaulei un gandarījumu paši sev, katrai organizācijai ir svarīgi saprast, kur tā atrodas un kurp tā vēlas doties. Nolūks doties noteiktā virzienā noteikti ir svarīgs, bet tam ir jābūt saskaņotam gan ar pieejamajiem resursiem, gan dalīborganizāciju viedokļiem un iespējams pats svarīgākais, tam jābūt nofiksētam laika nogrieznī.

Šis treniņš domubiedru grupai bija vēsturiski nozīmīgs, jo saplūda kopā “jaunās” un “vecās” dalīborganizācijas, kas allaž satur gan iespējas, gan riskus. Dienas pagāja raitās debatēs, līdz pat produktīvam konfliktam, lai atklāti un drosmīgi paustu savus viedokļus un redzējumus par domubiedru grupas nākotnes attīstību un programmu kvalitātes latiņu.

Darba sesija pierādīja domubiedru grupas spēju pielāgoties esošajai situācijai, jo norise tika kombinēta ar klātienes un attālināto pieeju, piedaloties dalībniekiem no Latvijas, Madeiras un pat Jaunzēlandes.

Taustāmais ieguvums – lēmums dibināt biedrību juridiska statusa iegūšanai; darba grupu un pienākumu sadale; nākotnes vīzija par piedzīvojumu terapijas programmu dažādību un raksturlielumiem.

Paldies par piedzīvojumu terapijas praktisko vakara programmu Rolandam Melnbārdim/Eži, teorētisko pamatu novadīšanu Undai Avotai/ Latvijas Ergoterapeitu asociācija, stratēģiskās plānošanas sesijas attālināto novadīšanu Mārim Resnim/ Lūzumpunkts un komandas sadarbības principu izskatīšanu Valdim Vanagam/ Sense of Team.