Skip to content

Adventure Therapy Sigulda pasākumu kopums

Adventure Therapy Sigulda bija super jaudīgs pasākumu kopums, kurš šoruden norisinājās Siguldā. Tā ietvaros interesentiem bija iespējas piedalīties Adventure Therapy Latvia organizētās piedzīvojumu terapijas programmās, meistarklasēs, kā arī Latvijas vēsturē pirmajā starptautiskā konferencē par piedzīvojumu un dabas terapiju. Konferences ierakstu skaties  šeit

Esam patiesi priecīgi par cilvēku lielo ieinteresētību – konferenci  klātienē un tiešsaistē kopumā pasākuma dienā  skatījās  ap 180 dalībnieku un pēdējās nedēļas laikā  ierakstu skatījušies vēl vairāki simti interesentu. Mēs, kā Adventure Therapy Latvija  komanda vēlamies teikt paldies nevien visiem projekta tapšanā iesaistītajiem, bet arī ikvienam, kurš atrada iespēju un laiku, lai apmeklētu meistarklases, pieredzes stāstu un izglītojošu lekciju darbnīcās. 

Adventure Therapy Siguldā pasākumu kopumu organizēja Adventure Therapy Latvia sadarbībā ar Siguldas attīstības aģentūru un Latvijas veselības tūrisma klasteri. Pateicoties Latvijas veselības tūrisma klastera un  Siguldas novada pašvaldības atbalstam, dalība konferencē ikvienam interesentam bija  maksas.

Projektu atbalsta Pasaules un Eiropas piedzīvojumu terapijas organizācijas IATIC un ATE. Projekts tiek īstenots un to līdzfinansē  ERAF projekta „Latvijas veselības tūrisma klasteris” Nr. 3.2.1.1/16/A/010 ietvaros.