Skip to content

Atrodi līderi sevī kopā ar zirgiem!

Nosaukums – Atrodi līderi sevī kopā ar zirgiem!

Norises datumi: 13.05. un 10.06.

Apraksts programmas saturam – 

Zirgi, tāpat kā cilvēki ir sociālas būtnes, kas nozīmē, ka, esot viņu sabiedrībā, varam novilkt daudz paralēļu ar to, kā veidojas cilvēku attiecības. Atšķirībā no mums zirgi dzīvo vienkāršāk – šeit un tagad – negremdējoties pagātnē un neplānojot nākotni. Tieši šī iemesla dēļ, komunicējot ar zirgiem, mums ir iespēja savu rīcību un domas redzēt acumirklīgā spogulī – zirgs, esot medījamais dzīvnieks, pret dažādiem vides signāliem ir ārkārtīgi uzmanīgs, tādēļ ļoti uzmanīgi uztver cilvēka ķermeņa valodu un attiecīgi atbild.

Spēja saprasties ar šo lielo, inteliģento dzīvnieku no zemes (un pat vadīt viņu!) sniedz ļoti lielu pašapziņas devu un atklāsmi par savu apslēpto spēku. Dienu sāksim uz zirgu skatoties no neliela attāluma, bet pievakarē jau būsim ar zirgu pavisam ciešās attiecībās. Aktivitātes plānotas tā, lai kontakta dziļums (gan emocionāls, gan fizisks) būtu pieaugošs dienas gaitā un dalībnieki spētu dziļāk ielūkoties sevī, tomēr programmas vadītāji rūpīgi sekos līdzi, lai tas būtu optimāls visiem iesaistītajiem.

Tehniskais nodrošinājums: iekļautas uzkodas un pusdienas, lielākas intensitātes aktivitātēs nodrošināta ķivere 

Programmas fokuss :

  • pieņem lēmumus un izdari rīcību, balstoties uz drosmi un apzinātību (klātesamību) nevis automātiski, balstoties vecos ieradumos;
  • būvē savstarpēju uzticēšanos komandā un arī savām spējām;
  • attīsti prasmes pozitīva stresa apstākļos;
  • mācies efektīvāk risināt konfliktsituācijas;
  • pārvari bailes un tā iemācies jaunus, iekšējā spēkā balstītus uzvedības modeļus;
  • attīsti labu kopdarbību komandā

    Mērķauditorija: jebkurš, kas vēlas kļūt labāks līderis – gan savai personīgajai dzīvei, gan darba kolektīvam!

Grupas lielums: 4-6 cilvēki

Izmaksas: 147 eur

Iekļautais nodrošinājums: zirgi, piedzīvojumu terapijas un zirgu uzvedības speciālista pakalpojumi, zirgu staļļa un inventāra īre

Papildus nepieciešamais: slēgti, izturīgi apavi, ērtas bikses, sliktu laikapstākļu gadījumā ūdensnecaurlaidīga jaka. Vēlams nelietot stipras smaržas!

Pieteikšanās links/ vai telefons/epasts – 29116849 Zane Rudzīte, zane.apina@gmail.com, Instagram @gulbjunamsOrganizē: Gulbju Nams/Jātnieku klubs “Erceni”