Siguldas novada jaunieši iesaistīsies piedzīvojumu terapijas programmā

2022. gadā Siguldas novadā piecu mēnešu garumā tiks realizēta jauniešu programma “Piedzīvo!”, kuras mērķis ir palīdzēt sociālā riska pusaudžiem, izmantojot dabas un piedzīvojumu terapiju. Programma tiks realizēta, sadarbojoties Siguldas novada pašvaldībai, piedzīvojumu terapijas speciālistiem un nodibinājumu “R.R. fonds”. Projekts tapis kā turpinājums šī gada rudenī Siguldā aizsāktajam dabas un piedzīvojumu terapijas projektam “Adventure Therapy Sigulda”, kura ietvaros divu dienu starptautiskā konferencē un… Read More »Siguldas novada jaunieši iesaistīsies piedzīvojumu terapijas programmā

Norvēģijā notiks Pasaules 9. starptautiskā piedzīvojumu terapijas konference

Pasaules 9. starptautiskā piedzīvojumu terapijas konference un Eiropas ATE tīkla konference notiks Norvēģijā, no 20.- 25.  jūnijam. Konference plānota kā piedzīvojums, kas sāksies piekrastes pilsētiņa Kristensandā un turpināsies kalnu ciematiņā Hovdenā. Konfernce būs organizēta ģimenēm draudzīgi. Par visu vairāk info šeit: https://9iatc.internationaladventuretherapy.org. 

Adventure Therapy Sigulda pasākumu kopums

Adventure Therapy Sigulda bija super jaudīgs pasākumu kopums, kurš šoruden norisinājās Siguldā. Tā ietvaros interesentiem bija iespējas piedalīties Adventure Therapy Latvia organizētās piedzīvojumu terapijas programmās, meistarklasēs, kā arī Latvijas vēsturē pirmajā starptautiskā konferencē par piedzīvojumu un dabas terapiju. Konferences ierakstu skaties  šeit.  Esam patiesi priecīgi par cilvēku lielo ieinteresētību – konferenci  klātienē un tiešsaistē kopumā pasākuma dienā  skatījās  ap 180 dalībnieku… Read More »Adventure Therapy Sigulda pasākumu kopums

Adventure Therapy Latvia domubiedru ZOOM kopsapulce (17.11.2020.)

Apspriedīsim aizritējušās “interesantās” sezonas aktivitātes, priekšā stāvošās aktualitātes un iepazīsimies ar ergoterapeites Undas Avotas pētnieciskā darba rezultātiem par izdegšanas sindroma korekciju ar piedzīvojuma terapijas elementiem. Tiekamies!

Adventure Therapy Latvia “durvju” treniņš (11.02.-13.02.2020.)

Aizvadītas trīs intensīvas dienas Vidzemes augstienē Sense of team Mācību centrā. Septiņu organizāciju pārstāvji no piedzīvojumu un terapijas pasaules meklēja un atrada kopsaucējus par Adventure Therapy pieeju un iespējām ar Stephan Natynczuk kompetences palīdzību. Jau šajā gadā piedzīvojumi būs pieejami ar papildus pievienoto vērtību. Kas meklē, tas atrod! Paldies par kopēju virzību uz dziļāku jēgu un lielāku ieguvumu klientiem, kuri piedalās programmās… Read More »Adventure Therapy Latvia “durvju” treniņš (11.02.-13.02.2020.)

Adventure therapy Latvia dzimšanas diena (5.12.2019.)

2019. gada vasarā Sense of Team pārstāve Līna Leitāne devās uz Vāciju, lai pārstāvētu Latviju GATE 2019 pasākumā, kuru organizēja Adventure Therapy Europe (ATE). Sense of Team atgriezās no GATE 2019 kā ATE pārstāvis (representative).Šobrīd, pateicoties domubiedriem, esam ceļā uz Domubiedru Apvienības Adventure Therapy Latvia darbības uzsākšanu.Paldies par kopēju virzību uz dziļāku jēgu un lielāku ieguvumu klientiem, kuri piedalās programmās… Read More »Adventure therapy Latvia dzimšanas diena (5.12.2019.)