Skip to content

“Adventure Therapy Latvia” dalība dabas ekspedīcijās un simpozijā Talsu novadā: Zaļā vikipēdija – MEŽS

  • Jaunumi

“Adventure Therapy Latvia” pārstāves: Gaiva Mičule, Maija Rožkalne un Zane Svarupe rudenī piedalījās dabas ekspedīcijās un simpozijā – Zaļā vikipēdija MEŽS, Talsu novadā. Ekspedīcijas organizēja Talsu Tūrisma nodaļa sadarbībā ar Latvijas Meža fondu, lai veicinātu reģiona dabas iepazīšanu, saglabāšanu un veidotu jaunas sadarbības ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem. 

Iepazīšanās ar Talsu novada unikālo dabu un vietējo uzņēmējdarbību

21. septembrī notika izzinošs pārgājiens Talsu paugurainē, bet 28. septembrī – piejūras mežos maršrutā Žocene–Ģipka un Košrags–Pitrags. Pieredzējušu dabas ekspertu vadībā dalībnieki izzināja novada ekosistēmas, dabas vērtības un unikālus biotopus.

Simpozijs Sabilē: kopīgas idejas un jauni sadarbības projekti

Ekspedīcijām noslēdzoties, visi dalībnieki, kā arī Talsu novada uzņēmēji, tūrisma pakalpojumu sniedzēji un piedzīvojumu terapijas pārstāvji tikās 30. oktobrī Sabilē notikušajā simpozijā. Simpozija mērķis bija apspriest reģiona tūrisma attīstības iespējas un piedzīvojumu terapijas lomu vietējā piedāvājumā.

“Adventure Therapy Latvia” pārstāvji šajā simpozijā dalījās pieredzē un diskutēja par iespējamiem veidiem, kā ciešāk sadarboties ar vietējiem uzņēmējiem, lai veidotu ilgtspējīgu un daudzveidīgu tūrisma piedāvājumu Talsu novadā. Biedrībai šī pieredze ir vērtīgs solis ceļā uz ciešāku sadarbību ar reģioniem, kur ir daudzveidīga un bagāta daba.

Nākotnes iespējas

“Adventure Therapy Latvia” saskata lielu potenciālu Talsu novadā attīstīt dabā balstītus tūrisma piedāvājumus, kas apvieno piedzīvojumu un dabas terapijas elementus. Šīs ekspedīcijas un simpozijs ļāva veidot sadarbību un dalīties pieredzē ar nozares speciālistiem, un mēs ar nepacietību gaidām iespējas attīstīt kopīgus projektus Talsu novadā.

Pateicamies visiem, kas piedalījās un veicināja šī pasākuma norisi. Mēs ceram, ka nākotnē Talsu novads kļūs par atpazīstamu piedzīvojumu un dabas terapijas galamērķi, sniedzot cilvēkiem iespēju gūt dziedinošu pieredzi dabas vidē vienlaikus saudzējot un cienot dabas resursus.